Przeszłość drogowskazem

Tradycje żydowskie

Wydawnictwo

Nasze publikacje
 
Wirtualna Wystawa
Drukuj Poleć znajomemu

"Me alef ad taw"

 Mamy ogromną przyjemność oddać w Wasze ręce kolejny zeszyt do nauki współczesnego języka hebrajskiego. Jak zapowiadaliśmy w naszej poprzedniej publikacji "Litery, litery", tym razem chcemy wprowadzić Was w świat podstaw gramatyki tego pięknego języka. Poznamy zatem podział na części mowy, nauczymy się budować zdania, zadawać pytania i liczyć. Dodatkowo również nauczycie się wielu nowych słów. Wszystko to zostało przedstawione w przejrzysty i przyjazny sposób, tak by ułatwić naukę.

Książka umożliwia samodzielną naukę, ale najlepiej wykorzystywać ją w klasie, gdzie z pomocą nauczyciela materiał w niej zawarty może być dowolnie modyfikowany i rozszerzany. Na końcu znajduje się test. Nie jest to typowy sprawdzian, choć oczywiście może być w ten sposób wykorzystany.

Jego konstrukcja przypomina testy stosowane na ulpanach w Izraelu. Jego rozwiązanie sprawdzi, czy wszystkie informacje zostały zapamiętane.
Po teście czytelnik znajdzie zestaw dodatkowych ćwiczeń mających na celu ułatwić i uprzyjemnić proces nauki.
Nowe słówka podajemy na marginesach wraz z wokalizacją i tłumaczeniem.
Dodatkowo jednak na samym końcu książki znajdziecie słownik.
Nasz zespół pracuje nad kolejnymi zeszytami, dzięki którym będziecie mogli kontynuować Waszą przygodę z językiem hebrajskim.

Życzymy wytrwałości i powodzenia w nauce!

Cena książki 28 zł.

Każdą naszą książkę można także zamówić drogą pocztową. Koszt przesyłki (paczka ekonomiczna) wynosi 9,50 zł.
Wystarczy, że prześlesz do nas maila z dokładnym adresem oraz zrobisz przedpłatę na nasze konto bankowe. Numer znajdziesz w stopce na stronie głównej.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Fundacja im. prof. Mojżesza Schorra
ul. Twarda 6; 00-105 Warszawa
tel. 22 620 34 96
Nr konta bankowego: 04124010241111001005772107