default_mobilelogo

 

KURS STACJONARNY

Semestr obejmuje 12 spotkań  (jedno tygodniowo – każde trwa 1,5 godziny). Zajęcia odbywają się w godzinach popołudniowych (z reguły między 17.00 a 20.30). Po ukończeniu semestru istnieje możliwość kontynuacji nauki na wyższym poziomie.
Osoby nieobecne na zajęciach otrzymują informację dotyczącą omawianych zagadnień, a w razie potrzeby mogą skorzystać z  bezpłatnych konsultacji z nauczycielem prowadzącym zajęcia.
Zapewniamy swobodny dostęp do zbiorów bibliotecznych, gdzie można korzystać z podręczników, słowników oraz innych pozycji w języku polskim, hebrajskim i angielskim.

Jeśli chcesz dołączyć do zajęć w trakcie semestru lub chcesz sprawdzić swój poziom – skontaktuj się z nami, a nauczyciel dopasuje odpowiednią grupę.
Osoby, których bliscy zostali odznaczeni Medalem Sprawiedliwych Wśród Narodów Świata mogą uczestniczyć w kursach bezpłatnie.
 


KURS WAKACYJNY

W miesiącach wakacyjnych (lipiec-sierpień) organizujemy intensywne, dwutygodniowe kursy dla początkujących. Zajęcia odbywają się od poniedziałku do czwartku w godzinach od 17:00 do 20:00. Kurs obejmuje 8 trzygodzinnych spotkań.


 
LEKCJE INDYWIDUALNE

To oferta dla osób, które chcą uczyć się w tempie dostosowanym do swoich potrzeb i możliwości oraz chcą poznać konkretne, wybrane przez siebie słownictwo i zagadnienia.
Spotkania indywidualne są możliwe w godzinach porannych i popołudniowych (do godziny 16.00). Odbywają się w siedzibie naszej Fundacji – ul. Twarda 6 w Warszawie.
Istnieje także możliwość nauki dla osób anglojęzycznych.
 


Zapisy na wszystkie kursy i lekcje indywidualne przyjmujemy mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz telefonicznie: 22 620 34 96.


Oferujemy również możliwość wykupienia kursów oraz lekcji indywidualnych na prezent.
W ramach różnych wydarzeń odbywających się w Warszawie (m.in. „Noc Muzeów”, „Dzień Świątyń”, „Festiwal Singera”) organizujemy bezpłatne lekcje pokazowe (informacje o lekcjach pojawią się na naszej stronie internetowej w zakładce „Aktualności” oraz na naszym Facebooku). Oferujemy także możliwość przeprowadzenia jednorazowego odpłatnego warsztatu języka hebrajskiego dla szkół i innych instytucji.

 

Zobacz regulamin kursów 

 

Kontakt

        

Fundacja im. prof. Mojżesza Schorra

ul. Twarda 6
00-105 Warszawa
tel.: 22 620 34 96
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.l
KRS: 0000184858
Nr konta bankowego: 04124010241111001005772107

Przekaż 1% naszej organizacji

Program PIT udostępniamy we współpracy z IWOP
w ramach projektu PITax.pl dla OPP