Przeszłość drogowskazem

Tradycje żydowskie

Wydawnictwo

Nasze publikacje
 
Wirtualna Wystawa
Drukuj Poleć znajomemu

I ty możesz nauczyć się języka hebrajskiego - to proste! Oferujemy zeszyt ćwiczeń „Litery, litery” (Otiot. Otiot), który jest pierwszym z planowanej przez nas serii pomocy dydaktycznych do samodzielnej nauki współczesnego języka hebrajskiego.

Wiemy, że pierwsze spotkanie z obcym językiem zawsze wywołuje pewien stres. W przypadku języka hebrajskiego, gdzie dodatkową trudność sprawia inny alfabet, niezwykle istotny jest pierwszy etap nauki. Doświadczenia zdobyte na tym etapie zawsze procentują później - dlatego ważne jest, by nauka sprawiała Wam przyjemność. Stąd pierwszy zeszyt w przystępny sposób, zarówno graficznie jak i językowo, wprowadza stopniowo w tajniki hebrajskiego alfabetu. Znajdziecie w nim wiele gier, zagadek, krzyżówek, które sprawią, że nauka będzie także znakomitym relaksem.

Najpierw poznajecie litery drukowane, takie jakie są później stosowane w tekstach i ćwiczeniach oraz znaki samogłoskowe. Następnie nabędziecie umiejętności ich samodzielnego zapisu dzięki ćwiczeniom rozpoznawania różnych krojów liter, także pisanych. To wszystko stanowi wstęp do nauki czytania najpierw sylab, a potem całych słów. Sami zobaczycie, że jest to całkiem proste.

Dzięki towarzyszącym każdemu rozdziałowi ćwiczeniom i grom, na bieżąco będzie mogli sprawdzić swoje umiejętności: rozpoznawanie i zapisywanie liter, czytanie prostych słów. W następnych zeszytach planujemy, w równie przystępny sposób, wprowadzić Was w podstawy gramatyki.

Cena książki 28 zł.

Każdą naszą książkę można także zamówić drogą pocztową. Koszt przesyłki (paczka ekonomiczna) wynosi 9,50 zł.
Wystarczy, że prześlesz do nas maila z dokładnym adresem oraz zrobisz przedpłatę na nasze konto bankowe. Numer znajdziesz w stopce na stronie głównej.

 

 
następny artykuł »
Fundacja im. prof. Mojżesza Schorra
ul. Twarda 6; 00-105 Warszawa
tel. 22 620 34 96
Nr konta bankowego: 04124010241111001005772107